zapora w solinie zdjecia

Podobne podstrony
 
Nietypowy widok na zaporę w Solinie. Autor: Nietypowy widok na zaporę w Solinie. « poprzednie następne» · Nietypowy widok na zaporę w Solinie. Galeria zdjęć polskich miast-Solina zdjęcia-atrakcje turystyczne, pomniki, zabytki i ulice. Zapora na Jeziorze Solińskim-Solina galeria zdjęć. Projekt zapory na Sanie powstał w 1921 r. Przygotowania do budowy rozpoczęto w 1937 r. Lecz przerwał je wybuch wojny. Przed budową zapory musiano. Zapora w Solinie. Zapora wodna w Myczkowcach. Budowie drugiej w Bieszczadach-zapory wodnej w Solinie dała poczatek uchwała Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów. Geocaching Zdjęcie satelitarne· Spływ Sanem. » Warto wiedzieć«

. Zapora Solina, polska. Brak zdjęć w najlepszej jakości, pozostaje czekać na pojawienie się nowych zdjęć]. Zapora Betonowa Solina typu. 100 zdjęć tamy. Po selekcji około 25 zostało. Dlaczego tak mało? Nie każdy zdaje sobie już sprawę, że Zapora na Solinie jest punktem strategicznym. Powstała w Solinie zapora typu ciężkiego liczy 644 m długości i 82 m wysokości, jej kubatura sięga 760 mln m3, zaś waga przekracza 2 mln ton.

. Pozdrawiam wszystkich mmkowiczów i do zobaczenia na szlaku jak zwykłwm to mówić-budda-Kilka zdjęć z Zapory na Solinie i z Cisnej- Galeria zdjęć Polskich miast-Solina-atrakcje turystyczne, zabytki, ulice. Zapora na Jeziorze Solińskim-Solina Solina Zapora na Jeziorze s.

Galeria ze zdjęciami z wycieczki nad Jezioro Solińskie. Zapory-widać pokaz lotniczy śmigłowca Widok z zapory w solinie, solina zdjęcia na sprzedaż.

Tylko w tym roku jej wnętrze zwiedziło 30 tys. Osób. Krzysztof Potaczała. Archiwalne zdjęcia budowy zapory w Solinie. Admin, 26-12-2008, odsłon: 2197.

Jezioro Solińskie. Galeria zdjęć w Wikimedia Commons. Przystań Zjawa w Polańczyku. Zapora. Jezioro Solińskie (Zbiornik Soliński) – zbiornik zaporowy.

Nad Soliną, Dysia. Wyślij e-kartkę znajomemu. Zapora w Solinie, p. Jarosz, www. Odkryjbieszczady. Pl. Prześlij zdjęcie. Solina-galeria-Prześlij zdjecie. Zdjęcia i fotografie. Usługi fotograficzne, warszawa, fotograf, fotoreporter: reportaż, fotografia. Zapora w Solinie, fotografia zapora w Solinie. Zdjęcie z Zapory. Autor: meeg; dodane: 2009-01-07. Ośrodek wypoczynkowy Jawor. Autor: Panda; dodane: 2008-12-06. Solina. Widok na zalew. Budowa w latach sześćdziesiątych zapory wodnej w Solinie całkowicie zmieniła. Wszystkie zdjęcia na stronie" Bieszczady Foto Serwis" chronione są prawem.

Tytuł zdjęcia: Zapora w Solinie. Autor: luka Data dodania: 2009-03-06. z tego konta już oddano głos na to zdjęcie. Można głosować tylko raz!
Zabawy światłem na zaporze w Solinie. Podróż: Twórcze Bieszczady. Czy nie ma tego w opisie bo wchodząc w tą podróż zacząłem od oglądania zdjęć;
Obowiazkowe miejsce spaceru jeśli ktoś jest w Bieszczadach, z zapory roztaczają sie piękne widoki szczególnie jesienią, polecam również rejs po Solinie . Źródło/autor opisu: pl. Wikipedia. Org/www. Solina. Pl. Zapora Solina-Solina k. Leska-Dojazd, dane kontaktowe i zdjęcia. Zapora na Solinie od strony Polańczyka-galeria zdjęć Polańczyka. Chcesz zobaczyć jak wygląda Polańczyk? Zapraszamy do naszej galerii zdjęć Polańczyka.
Jest 11 zdjęć w tej kategorii. Solina zdjęcia-lato. Sortuj według. Autor: Witold Święch; Opis: Turyści na zaporze w Solinie-w Bieszczadach. Obejrzane: 541 razy, pobrane: 0 razy. Solina (tama)-Bóbrka-Myczkowce (tama)-Zabrodzie-Solina. Zdjęcie Tama w Solinie, tama w Myczkowcach. Tama na Solinie 17. 08. 07r Przejdź do strony albumu. PoprzednieNastępne. Świetne zdjęcie! Myślałeś żeby prowadzić swojego fotobloga?

Galeria zdjęć. Wszędzie blisko. Zapraszamy w Bieszczady! 2 km od zapory w Solinie-spokojne miejsce i wszędzie blisko! Oferujemy pokoje z łazienkami w.

Bieszczady-Zapora-Solina-radzio10001, krajobrazy i przyrod, Fotografia cyfrowa, Góry-Galeria w interia. pl. Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zaporą Solina-Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zaporą w. Więcej zdjęć» Gospodarstwo Agroturystyczne Nad Zaporą. 7 Maj 2010. Zdjęcie z" Zielone wzgórza nad Soliną. " 113099)
22 Paź 2007. Znajdź galerie, zdjęcia, komentarze: Solina-największa zapora wodna w Polsce-Znajduje się w. Polańczyk-jez. Solińskie. 17 Mar 2010. Jezioro Solińskie-zapora-Solina, zdjęcia miast, galeria zdjęć. Jezioro Solińskie, zdjęcie panoramiczne Zapora na Jeziorze Solińskim.
W tej galerii prezentujmy zdjęcia z naszych krajowych i zagranicznych podróży. Jesteśmy przy zaporze w Solinie. 14 viewsProjekt zapory na Sanie powstałjuż

. Zapora w Solinie-National Geographic PL· Powiększ zdjęcie; 2/8; prev· next. Widok z cypla w Polańczyku za zaporę w Solinie. Dodawaj zdjęcia, fotorelacje i znajdź znajomych. 1 godz. Temu. Zapora na Solinie. 1 godz. Temu. Zapora na Solinie. 2 godz. Temu. Solina. 2 godz. Temu.

Solina-galeria zdjęć. Solina. Dodaj zdjęcia tej miejscowości. widok z zapory w solinie. Autor: myslowiczanka37; dodane: 2009-08-09. Zdjęcie' Zapora na Solinie' znajduje się w galerii' Infrared' fotograf' pawell' Zdjęcie było polecane 0 razy. Zobacz polecających Zobacz oceniających. Zobacz jak oceniano Zapora nad Soliną Wykres oglądalności zdjęcia. 9 Mar 2010. Zapora i elektrownia na Solinie były budowane w latach 1961-68. McDonalds menu, restauracje· zdjęcia paszportowe, wygląd. Zapora wodna, Solina-15. 10. 2004. Powrót]. Zgłoś błąd, Strona główna], Drukuj Wyślij link. Partnerzy medialni: Dodaj swoją stronę. > . Nie polecam domkow campingowych w Solinie-adres Solina 34. Dodaj do komentarza własne zdjęcie (np. Jeśli byłeś na danej imprezie). Zapora w Solinie-Wirtualna wycieczka po koronie najwyższej polskiej zapory. Budowla wchodząca w skład zespołu Elektrowni wodnych Solina– Myczkowce. Zapora, solina, śmigłowce. Zdjęcie z wycieczki rowerowej dodane przez djk71. Zdjęcie jest opisane tagami: zapora, solina, śmigłowce. Miejsca Ciekawe w Polsce, zapora wodna w Solinie, zapora, Solina, zbiornik wodny, Polska. . Globtroter. Pl> Zdjęcie polska, Bieszczady, Solina. Tytuł zdjęcia: Tama nad zalewem solińskim nocą. Poznaj największą bazę zdjęć
. Poleć to zdjęcie znajomym. Widok na zalew Myczkowski, na drugim planie tama w Solinie oraz zalew Soliński: Podaj swój adres e-mail. Zdjęcia z sylwestra w Zakopanem. w Sanoku, Zapora wodna Solina-widok z oddali. Zapora Solina. Solina-centrum miasta. Solina Centrum . Bieszcady-Zapora na Solinie. Pokaż duże zdjęcia Do ulubionych wątków zarchiwizowany. i to też robione telefonem. Archiwalne zdjęcia z budowy zapory w Solinie Galerie tematyczne· Bieszczady. Zdjęcia wysokiej jakości. Zapraszam do współpracy. Zdjęcia według kategorii. Solina-zapora. Autor: Violetta Tarnowska.

Bieszczady, tama nad Soliną. Bieszczady, Cisna. Bieszczady. Tagi: nocleg, noclegi, hotel, wycieczki, Polska, zdjęcia, fotografie, turystyka, zabytki.
Pokaż tylko zdjęcia, filmy i mapy, Jak szukać? Multimedia, Ilustracja, Zdjęcie. Opis: Zapora na Jeziorze Solińskim Autor: Najder Jerzy.

100 gb– najwięcej przestrzeni na Twoje zdjęcia i filmy; serwis moderowany przez użytkowników. Tama w solinie. Emes ukraina 2007-09-13@.

11 Maj 2010. Tama w Solinie z korony zapory roztacza się przepiękny widok na jezioro. Zapory pomieszczeń elektrowni, turbin, a także wystawy zdjęć . Zapora wtedy była w budowie. Pozdrawiam Ciebie Grażynko i Twojego. Wspaniałe zdjęcia z nad Soliny, życze dalszych takich ujęć,

. Pomnik przyrody Zapora Solińska jest jednym z 14 najpopularniejszych miejsc. Opinie Solina. Bezpłatna rejestracja! Dodaj zdjęcia.

Kilka zdjęć z wycieczki do Soliny, byłem tam w istocie pierwszy raz. a to zdjęcia z nad bieszczadzkich zalewów z 23 lipca 2009 r. Zapora w Solinie.
Na tej stronie znajdziecie interaktywną panoramę Soliny od strony Polańczyka. zapraszamy! strony eweliny i michała. Naciśnij zdjęcie aby przesunąć. Zespół zbiorników Solina-Myczkowce na Sanie. Portrety, imprezy, reportaŻ, usŁugi foto warszawa. Zdjęcia> Zbiornik Retencyjny. Zapora w Solinie, fotografia
. Zapora na Solinie to jeden z etapów mojej wycieczki, ostatnim razem. To blog o codzienności a zdjęcia po prostu z życia wzięte i są . Najpopularniejszym deptakiem jest oczywiście zapora. w dzień można z niej podziwiać. Zalew Soliński, Solina-zdjecia użytkowników.

Bieszczady-Solina-Noclegi w Solinie 69, 1000m od Zapory Solińskiej w samodzielnym 2 pokojowym mieszkaniu z pełni. Zdjęć: 218. Użytkowników online: 1. Po wybudowaniu zapory zalano wiele gospodarstw, kościołów i cerkwi. Stworzenie tak olbrzymiego Jeziora jak Solińskie wymagało zalania terenów kilku wsi.

Zalew soliński w Bieszczadach zdjęcia. Czy wiesz, że… Koszt budowy zapory w Solinie (1960-1968) to 1. 533. 376. 000 zł. Zapora ma 664 m długości i 82 m.
Celem naszej wizyty były zapory wodne w Solinie i Myczkowcach. Zdjęcia przedstawiają obiekty które zwiedziliśmy. Budowa obiektu trwała od 1961 do 1968 roku. Zdjęcia NIeruchomość Solina Bieszczady obok Zapory Wodnej, Solina Bieszczady· Zdjęcie NIeruchomość Solina Bieszczady obok Zapory Wodnej, Solina Bieszczady. 25 Lut 2010. Projekt zapory w Solinie opracowany przez k. Pomianowskiego. Solinie statusu nawet turystycznego. Oto kilka zdjęć z czasów rozwoju. Dawna wieś Solina znajduje się na dnie obecnego jeziora. Kubatura zapory to 760 000 m³ długość-664 m. z zapory można podziwiać ładne widoki.

Solina, " Zapora Solińska" Popraw położenie; Zmień dane; Usuń punkt; Dodaj zdjęcie. Ciekawe miejsce. Solina, Zapora wodna . Data zrobienia zdjęcia: 15 października 2006 r. Powstała w Solinie zapora typu ciężkiego liczy sobie 644 m długości i 82 m wysokości. Tama w Solinie. Galeria zdjęć Mariusza Ciężkowskiego. Zdjęcia obiektów. Copyright© 2006 by Mariusz Ciężkowski All rights reserved. Ukryj reklamÄ™ zamknij.

Zapora wodna w Solinie na tle górskiego krajobrazu. Zobacz więcej» tagi: natura· region świata· zapora wodna· solina. id: 1668.
Noclegi w Solinie Szpakówka Bieszczady. Galeria zdjęć. Galeria. Wypoczynek. Narty· Zapora Solińska. Zapora Solińska, Drukuj· Email. Zapora solińska o dł. 664 i wys. 82 m (od podstawy do korony) i potężnej kubaturze ok. S o l i n a galeria fotografii> > Bieszczady Solina noclegi· Google. galeria zdjĘĆ. zapora. jez. soliŃskie. atrakcje. Galeria: Jeziora, rzeki i potoki zdjęcie 21 z 123. « poprzednie następne» Zapora w Solinie-Jezioro Solińskie fot. Łukasz Barzowski© 2007 . Stamtąd pojechaliśmy prosto nad zaporę w Solinie na nocne. Triki umożliwiające usunięcie ze zdjęcia niepożądanych elementów (oraz w druga.


 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates